پیانوآموز یک خودآموز نیست، بلکه آموزگاری متفاوت در خانه شماست. ما با بهره‌گیری از تکنولوژی و سهولت ارتباطات در دنیای امروز به شیوه‌ای نوین و متفاوت در آموزش پیانو دست یافته‌ایم. پیانوآموز یک مجموعه آموزشی کاربردی برای یادگیری پیانو است.

 

نواختن پیانو برای هیچ شخصی دور از انتظار نخواهد بود. گرایش و علاقه به موسیقی حسی ذاتی در انسان است. بسیاری از افراد با تحصیلات و مشاغل غیرمرتبط با موسیقی آرزو دارند این استعداد درونی خود را شکوفا کنند و اشتیاق خود به نواختن را به منصه ظهور برسانند. پیانوآموز موانع ذهنی و عملی را از سر راه شما برمی‌دارد تا بتوانید از کوتاه‌ترین مسیر به مقصد برسید.

 

هدف پیانوآموز این نیست که بگوید بدون تلاش می‌توانید پیانیست شوید! اما در مورد راه‌هایی صحبت خواهیم کرد که شما را به شیوه‌ای اصولی در کوتاه‌ترین زمان به هدف می‌رساند و این امید را در شما زنده می‌کند که «شما می‌توانید».

 

نواختن پیانو یک مهارت است و کسب هیچ مهارتی بدون تمرین امکان‌پذیر نخواهد بود. اگر مصمم هستید پیانو بنوازید، کافیست اراده کنید و به طور منظم زمانی را به تمرین اختصاص دهید و در مدت کوتاهی شاهد تحقق آرزوی خود باشید و لذت نواختن را تجربه کنید.

  

پیانوآموز شامل آموزش و تمرین‌های گام‌به‌گام و قابل فهم می‌باشد. در پیانوآموز علاوه بر اصول نوازندگی، مطالب تئوری موسیقی مانند آکوردها، گام‌ها، دینامیک، انواع نت‌های تزئینی، تریوله و دایره‌پنجم‌ها و... را همزمان با آموزش آهنگ‌ها به صورت عملی می‌آموزید.

 

در پیانوآموز، آموزش‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته طبقه‌بندی شده‌اند و در هر درس نکات جدید تئوری موسیقی و تکنیک‌های نوازندگی آموزش داده‌ می‌شود.

 

پرسشهای متداول