کتابهای پیانوآموز

پیانوآموز

افراد زیادی به موسیقی و نواختن پیانو علاقه‌مند هستند در حالی که ممکن است به اساتید مجرب دسترسی نداشته باشند و یا از روند پیشرفت خود در کلاس‌ها راضی نباشند. برخی افراد نیز تمایل دارند هزینه کمتری برای یادگیری بپردازند و هزینه بالای کلاس‌ها آنها را از آموختن این هنر بازداشته است و یا ممکن است به هر دلیل دیگر اعم از محدودیت زمانی، مسیرهای طولانی و پرترافیک و یا عدم تعامل مناسب با مدرس، یادگیری را رها کرده باشند. 

این کتاب به عنوان بخشی از آموزش‌های پیانوآموز، در جهت تأمین نیاز این دسته از هنردوستان و بر اساس تجربه موفق آموزش غیرحضوری به صدها نفر تهیه شده است و پس از بارها تدریس و بازنگری به چاپ رسیده است. 

کتاب پیانوآموز شامل آموزش و تمرین‌های گام به گام و قابل فهم می‌باشد. در فصل اول کتاب با نام نت‌ها بر روی پیانو و نت خوانی در کلید سل آشنا می‌شوید، ضرب نت‌ها و نحوه شمارش آنها را یاد می‌گیرید و نکاتی را می‌آموزید که دانستن آنها برای نواختن همه آلات موسیقی ضرورت دارد. در این کتاب علاوه براصول نوازندگی، مطالب تئوری موسیقی مانند آکوردها، گام ها، دینامیک، انواع نتهای تزئینی، تریوله و دایره پنجمها و … همزمان با آموزش آهنگها به صورت عملی آموزش داده می شود. 

 در پیانوآموز آموزش‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته طبقه‌بندی شده‌اند و در هر درس نکات جدید تئوری موسیقی و تکنیک‌های نوازندگی آموزش داده می‌شود.

 

 


چنانچه تا کنون آموزش ندیده‌اید و یا علی‌رغم آموزش‌های پیشین مایل به یادگیری از پایه هستید، می بایست در دوره مقدماتی ثبت نام کنید. 

 در اینستاگرام پیانوآموز می‌توانید نمونه نوازندگی هنرجویان غیرحضوری را مشاهده کنید

   اینستاگرام پیانوآموز

نمونه درسهای مقدماتی را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

چنانچه پیش از این آموزش دیده‌اید در صورت گذراندن آزمون دوره مقدماتی می‌توانید در ترم اول دوره اصلی ثبت نام کنید.

نمونه درسهای اصلی را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

پاسخ پرسش‌های متداول را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

 

 ارسال پیام از طریق واتس اپ