شما می توانید پرسشها و پاسخهای متداول را در این قسمت مطالعه فرمایید و درصورتی که پاسخ خود را نگرفته اید با ما در تماس باشید.

 logo1_header 

 • آیا برای شروع حتما باید پیانو داشته باشیم یا اینکه کیبورد (یا به اصطلاح ارگ) مشکلی ایجاد نمی کند؟

داشتن پیانوی آکوستیک خیلی خوب است ولی به هر دلیل اگر امکان تهیه آن وجود ندارد مشکل خاصی به خصوص در مرحله مقدماتی به وجود نمی آید.

پیانوی دیجیتال هم میتواند گزینه بعدی شما باشد. در هر صورت ما پیشنهاد می کنیم حداقل  از کیبورد ۶ اکتاو با کلاویه‌های سنگین و دارای ویژگی touch response استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بخش راهنمای تهیه ساز را مطالعه کنید.

 

 • من قبلا از بسته های آموزش مجازی و فیلمهای آموزش موسیقی استفاده کرده ام ولی نتیجه نگرفته ام؛ روش شما چه فرقی دارد؟

در استفاده از روشهایی که شما ذکر کردید یک مشکل وجود دارد و آن این است که شما با استادی در ارتباط نیستید که اشکالات شما را رفع کند،

در صورتی که در پیانوآموز دقیقا به این نکته توجه ویژه شده که هنرجو حتما روند پیشرفت خود را متوجه می شود. 

ضمنا در پیانوآموز درسها متناسب با سطح شما ارایه میشود.

 

 • چه مقدار در روز باید تمرین کنیم؟

اگر چه میزان تمرین برای افراد مختلف کمی متفاوت است ولی به پیانوآموزان عزیز توصیه می کنیم حداقل ۳۰ دقیقه به طور روزانه تمرین  کنند تا نتیجه مطلوب بگیرند.

در صورتی که شما وقت کافی برای تمرین داشته باشید می‌توانید هر زمان که برای پاسخگویی به تمرینات آمادگی دارید نتیجه آن را برای ما بفرستید و درس جدید را بگیرید و به این شکل می توانید خیلی سریع پیشرفت کنید.

 

 • در این دوره چه درسهایی آموزش داده می شود؟

درسها مرحله به مرحله و بر اساس نیاز هنرجویان و با دقت بسیار تهیه شده و سعی شده از آهنگهایی که نواختن آنها برای پیانوآموزان لذت بخش است همزمان با اتودهایی از کتاب بیر و چرنی استفاده شود، که انگیزه بخش باشند.

در ابتدا درسهای مقدماتی که برای آشنایی اولیه با پیانو لازم است را می گذرانید و سپس درسهای اصلی در ۳ مرحله ابتدایی٬ متوسط و پیشرفته آموزش داده می شود.

نمونه این درسها را می توانید دراینجا ببینید. این آهنگها شامل آهنگهای کلاسیک٬ پاپ٬ سنتی٬ فولکلور و محلی می باشند.

 

 • هزینه کلاسهای مقدماتی چقدر است؟

دروس مقدماتی از مرحله صفر و برای کسانی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارند تهیه شده است.شما می توانید نمونه درسهای مقدماتی را در سایت ملاحظه کنید.

اگر علاقه‌مند بودید با پرداخت ۵۰هزار تومان می توانید ۱۰ درس مقدماتی را همراه  با جزوه و تمرینات آن از طریق اپلیکیشن پیانوآموز دریافت کنید و سپس با فرستادن جواب تمرینها برای ما از نظر اساتید پیانوآموز برای تصحیح اشکالات خود نیز بهره‌مند شوید.

می توانید درسهای مقدماتی را از اینجا تهیه کنید.

 

 • هزینه کلاس برای درسهای اصلی چقدر است؟

درسهای اصلی شامل آموزش کامل یک آهنگ همراه با تئوری موسیقی و اتودهای ضروری به کمک فیلم آموزشی، توضیحات و تصحیح تمرین شما توسط استاد است.
هزینه ۴ جلسه آموزش ۱۰۰ هزار تومان است.

 

 • آیا پیانوآموز بسته آموزشی خودآموز است؟

خیر. نواختن پیانو مانند فراگیری هر مهارت دیگری نیاز به تمرین و رفع اشکال دارد. شما صرفا با دیدن فیلمهای آموزشی و خواندن کتابهای خودآموز نمی‌توانید به نتیجه مطلوبی برسید. پیانوآموز اعتقادی به بسته های خودآموز ندارد.

 

 • من در ایران زندگی نمی کنم. آیا امکان استفاده از درسها برای من وجود دارد؟ هزینه ها به چه شکل است؟

بله. درسهای پیانوآموز برای عزیزان  خارج از کشور هم کاملا قابل استفاده است. شما محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده از آموزشهای ما نخواهید داشت.

 

 • قبلا هیچ تجربه ای در زمینه موسیقی نداشته ام آیا می توانم این دوره را شروع کنم؟

بله. این درسها دقیقا با توجه به توانایی افرادی که هیچ سابقه‌ای در موسیقی نداشته‌اند برنامه ریزی شده است.

 

 • کی میتوانم آهنگ بزنم؟

شما اولین جلسه بعد از دروس مقدماتی هم آهنگ می‌زنید ولی به تدریج آهنگها سخت تر می‌شود.

اگر منظور شما آهنگهای دلخواه خودتان است باید گفت که این کاملا به شما بستگی دارد، هر چقدر بیشتر تمرین کنید زود تر به هدف خود می رسید.

بعد از گذراندن دوره متوسط و ورود به دوره پیشرفته می‌توانید به تدریج آهنگهای انتخابی خود را هم بزنید.

 

 • من مدتی کلاس رفته ام ولی چند وقتی است فاصله افتاده و الان می خواهم با روش شما ادامه دهم آیا امکان دارد؟

بله ولی شما نیاز به تعیین سطح دارید. می‌توانید از آخرین آهنگی که می زنید فیلم بگیرید و همراه با تصویر نت مرتبط با آن برای ما بفرستید، تا آموزشها در ادامه آنچه شما تاکنون فراگرفته‌اید ارائه شود.

 

 • فرزند من از چه سنی می تواند از این روش استفاده کند؟

  ما پیشنهاد می کنیم که افراد بالای ۱۰ سال از پیانوآموز استفاده کنند ولی افراد کوچکتر می‌توانند به کمک والدین خود به راحتی از امکانات آموزشی ما استفاده کنند به ویژه از بخش موسیقی کودک